logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Інформація для власників житлових приміщень, що прихистили внутрішньо переміщених осіб

Інформація для власників житлових приміщень, що прихистили внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» та Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб на території Рівненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Рівненської міської ради від 16.04.2024 № 29 особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб для отримання компенсації витрат не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подають заяву із інформацією про себе та кожну з розміщених осіб із пред’явленням підтвердних документів до ЦНАП у м. Рівному у паперовій або електронній формі.

У разі подання Заяви в електронній формі на електронну адресу ЦНАП у місті Рівному, а саме: cnap.admin@rivnerada.gov.ua, до заяви додаються електронні копії (фотокопії або сканкопії) документів, що підтверджують подану інформацію.

Строк не вважається пропущеним, якщо необхідні для розгляду справи документи були передані засобами телекомунікаційного зв’язку до його закінчення, тобто до 24:00 5 липня.

Перемога за нами! Слава Україні! Героям Слава! Слава ЗСУ!💙💛


Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua