Новини

Актуальна інформація про діяльність центру надання адміністративних послуг
Новини

Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер побувала у Рівному

21 червня до міської ради завітала делегація з Австрії. Серед гостей були Надзвичайний та Повноважний посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер та Почесний консул Австрії Маркіян Мальський. Поважних гостей зустрічав міський голова Рівного Володимир Хомко.

Новини

22 червня 2018 року, представники команди Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг взяли участь у семінарі на тему: “Управління місцевим розвитком”

Метою проекту є підтримка і розвиток кадрів української публічної адміністрації та популяризація належного управління в сфері впровадження реформ, які виникають з Угоди про асоціацію Україна-ЄС у 8 обласних центрах України

Новини

До уваги клієнтів сектору паспортних послуг Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг!

Станом на 21 червня 2018 року Управлінням державної міграційної служби України у Рівненській області повернуто персоналізовані паспортні документи до Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг:

Новини

У Рівному обговорять управління місцевим розвитком

22 червня 2018 року в м. Рівне відбудеться семінар “Управління місцевим розвитком”.

Новини

ДЕНЬ МОЛОДІ. Рівне. Літо. Музика 24.06.2018

16:00-18:00 – Всеукраїнський пісенний фестиваль «Під небом Рівного» 18:00-18:40 – «Народний художній колектив» молодіжного ансамблю сучасної пісні «Меридіан» Рівненського міського палацу дітей та молоді 18:40-19:00 – Реп-виконавець Ельдар 19:00-21:00 – КВН (Кубок Галичина ФМ) 21:00-21:25 – Рок-гурт MENTIONS (переможці конкурсу «Ми талановиті»)...

Новини

У Рівному відкрили спортмайданчик європейського стандарту

20 червня в Рівному відкрили новий футбольний майданчик на вулиці Макарова, 10. Оновлення цього майданчика відбувалося в рамках соціальної ініціативи «Передай пас», яку організовують «Таскомбанк» і Mastercard.

Новини

Міський голова Рівного прийняв участь у ХIV Українському муніципальному форумі

18-19 червня Асоціація міст України проводила у Києві ХIV Український муніципальний форум. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Новини

19 червня 2018 року, відбувся семінар на тему: «Кращі практики реалізації повноважень у сфері надання адміністративних послуг: шляхи впровадження в ОТГ»

Під час семінару представники об'єднаних територіальних громад розглянули питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та надання відомостей з Державного земельного кадастру, ознайомилися з основними аспектами державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації місця проживання та з адміністративними послугами виконавчих органів влади.

Новини

У Рівному відсвяткували День батька

У Рівному відсвяткували День батька


Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43