![З Днем місцевого самоврядування!](assets/images/news/2022/07-12-2022-main1-1-1000.jpg)
Висловлюємо Вам слова подяки за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення територіальних громад, саме вона є складовою частиною стабільності і процвітання нашої держави.
Від усього серця бажаємо усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює її запити та інтереси, міцного здоров’я, наснаги і непохитної віри у щасливе майбутнє рідного краю та мирного неба над головою! Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
З повагою команда Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному!
Разом до перемоги!
Слава Україні! Героям Слава! Слава ЗСУ!