![Важлива інформація для внутрішньо переміщених осіб!](assets/images/news/2022/16-09-2022-main1-2-1000.jpg)
Друзі, в умовах воєнного стану багато українців, були змушені покинути свої домівки через повномасштабне вторгнення рф. Ми розуміємо на скільки Вам потрібна підтримка та допомога. Команда Центру хоче поділитися з Вами актуальними контактами та адресами організацій у місті Рівному, де Ви зможете отримати допомогу з питань поселення на території Рівненської області, питань щодо одягу, продуктів та засобів гігієни.
Перемога за нами!
Слава Україні! Героям Слава! Слава ЗСУ!