![Розвиток команди – запорука успіху!](assets/images/news/2022/10-11-2022-main1-1-1000.jpg)
9 листопада 2022 року, до команди Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному з робочим візитом завітала начальник архівного відділу Рівненської районної державної адміністрації – Наталія Токарчук.
Під час робочої зустрічі обговорили актуальні питання щодо реалізації політики у сфері формування та зберігання архівних справ, ведення діловодства та порядку передачі архівних справ на постійне зберігання до уповноважених органів.
Дякуємо за продуктивну зустріч та співпрацю на результат.