Проект рівнян став одним з переможців на хакатоні SMART CITY

Проект рівнян став одним з переможців на хакатоні SMART CITY

 

Рівненський проект «Платформа відкритих комунікацій» став одним з переможців на хакатоні SMART CITY: редизайн та інновації і вже найближчим часом розпочне своє впровадження в місті Рівне!

Хакатон SMART CITY: редизайн та інновації – це захід, який відбувся 6-7 квітня в Києві. Його мета – розробка урбаністичних та технологічних проектів на тему SMART CITY.
В ході події IT-фахівці, архітектори, дизайнери, інженери розробляли інноваційні проекти для подальшого впровадження в 5 містах: Житомир, Рівне, Тернопіль, Біла Церква та Краматорськ.

Команди мали унікальну можливість протягом 24 годин отримати консультації надзвичайно високого рівня досвідчених менторів: Олексій Мась (Лідер Innovation Lab в Київстар), Данило Тонкопій (СЕО та засновник DelFast), Ярослав Корець(Лідер Спільноти Ukrainian Burners – Burning Man Ukraine, CEO в IT Elevator), Арсеній Кузнецов (архітектор UAUcollectiv, Бельгія), Катерини Коваленко (фасилітатор Design Thinking) та ін.

 

 

Рівненську команду представляли працівники Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій. РІВНЕ, Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному та Агенція сталого розвитку міста, яку очолив заступник міського голови Віталій Герман

«Міста – це люди, а точніше – стосунки між людьми, комунікації, спільні прагнення і дії. Формування людських стосунків, залучення мешканців до прийняття рішень щодо розвитку міста і, що найголовніше, довіра до міського простору цілком можуть і повинні бути об’єктом управління з боку муніципалітетів» – зазначив Віталій Герман.

 

 

«Платформа відкритих комунікацій» – це проект, який має на меті налагодження механізму взаємодії влади та жителів міста, дослідження думок людей для прийняття владою ефективних рішень!

Давайте разом перетворимо наше Рівне та міста України в «розумні» і комфортні!

 

Джерело


Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43