
13 листопада 2024 року заступник директора Департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради Наталія Шустик взяла участь у заході з нагоди другої річниці центру «Я Маріуполь», організованого для підтримки маріупольців, які постраждали від війни та проживають у Рівненській територіальній громаді.
Під час заходу подяками були відзначені громадські діячі, представники державних установ та волонтери, які допомагають переселенцям знайти нову опору та підтримку в Рівному.
Метою заходу було не лише підтримати людей які покинули свої домівки, але й об’єднати громаду Рівного в дусі солідарності та взаємодопомоги. Учасники заходу підкреслили важливість таких ініціатив, що дозволяють людям не відчувати себе покинутими, а натомість бачити, що їхні проблеми важливі, і що вони можуть розраховувати на підтримку як з боку держави, так і від місцевої громади.
Такі заходи є вагомою складовою соціального процесу адаптації та інтеграції, сприяючи тому, щоб люди, які постраждали від війни, відчули себе частиною нової спільноти.