logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Зареєструватись для участі у Всеукраїнських змаганнях “Ігри Нескорених” можна у ЦНАП

Зареєструватись для участі у Всеукраїнських змаганнях “Ігри Нескорених” можна у ЦНАП

Друзі! Нагадуємо, що до 21 березня триває реєстрація на “Ігри Нескорених”.
Наприкінці квітня ветерани війни, військовослужбовці, рятувальники і правоохоронці, які отримали травми або захворювання внаслідок бойових дій, будуть змагатись за право представити Україну в складі національної збірної на міжнародних змаганнях у Дюссельдорфі. Впродовж двох днів у Львові пройдуть Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених». Для учасників відбору буде забезпечено проживання, харчування, спортивний інвентар, страхові поліси і ПЛР-тестування.
Зареєструватись можна самостійно або у ЦНАП.
Якщо вам потрібна допомога з поданням заявки, фахівці Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному проконсультують, як заповнити онлайн-форму, і нададуть доступ до комп'ютерної техніки.
Для заповнення форми вам знадобиться первинний документ про отримання травми внаслідок бойових дій (наприклад, висновок МСЕК чи ВЛК) і довідка під спортивного лікаря.
Для участі необов’язково мати спортивний досвід і професійні навички.
Посильте збірну Україну на Invictus Games 2023, подавайте заявку за посиланням: https://eveteran.gov.ua/.../uchast-u-vseukrayinskih... (авторизуватись можна за допомогою КЕП, BankID чи додатку «Дія»).
Детальніше: https://bit.ly/3Yws3IE
Покрокова інструкція про етапи подання заявки – у нашій інфографіці нижче.
Маєте запитання чи складнощі у поданні заявки? Телефонуйте за номером +380 (63) 230-23-25 і фахівці Мінветеранів вам допоможуть.
Всі інформаційні матеріали надані Мінветеранів

 

 


Ключові слова Рівне ЦНАП Євгенія Курсик

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua