
З радістю повідомляємо мешканцям Рівненської міської територіальної громади, що з 2️2 березня 2️021 року у Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному розпочинають прийом громадян представники Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області.
Відтепер ще більше послуг в одному місці! Економія часу та покращення якості надання адміністративних послуг – основні пріоритети взаємодії Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному та Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області.
Перелік послуг, щодо яких можна отримати консультацію та подати документи:
- Видача довідок:
- про розмір пенсії;
- про перебування (не перебування) на обліку. - Надання інформації з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про заробітну плату за формою ОК-5, ОК-7.
- Прийом заяви на виготовлення пенсійного посвідчення та його видача.
- Прийом заяви про надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсії.
- Прийом заяв та документів щодо:
- переведення пенсії за новим місцем проживання (реєстрації);
- виплата пенсії за довіреністю;
- зміна способу виплати пенсії;
- поновлення виплати пенсії;
- встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;
- виплата недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера;
- реєстрація на веб-порталі Пенсійного фонду України;
- автоматичного призначення пенсії;
- анкети застрахованої особи.
Графік роботи представників Пенсійного фонду України у приміщенні ЦНАП:
Понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 18.00
П’ятниця з 9.00 до 16.00
Вихідні: субота, неділя, святкові та неробочі дня.