У Рівному дали старт співпраці з Норвегією

У Рівному дали старт співпраці з Норвегією

 

Сьогодні представники влади міста Рівне на чолі з заступником міського голови Рівного Віталієм Германом зустрілися з екс-керуючим директором Норвезько-Української Торгової Палати Амундом Мюклебустом.

 

  • Ця зустріч для нас дуже продуктивна. Адже в результаті ми проговорили можливість підготовки та запуску пілотного проекту в Рівному в галузі містобудування та архітектури, підвищення кваліфікації архітекторів, впровадження кращих світових практик в українських містах, – говорить заступник мера.

З норвезької сторони будуть задіяні експерти OsloMet – Oslo Metropolitan University, з української сторони – Рівненська міська рада, Український католицький університет та Асоціація міст України.

  • Рівне може стати маяком у впровадженні та демонстрації найкращих європейських практик! У вас є потужна команда, яка може змінити Рівне, – відмітив пан Амунд.

 

 

Пан Амунд відвідав «Майстерню міста», Центр надання адміністративних послуг та акцентував увагу на високому професіоналізмі та злагодженості роботи команди Віталія Германа. То ж попереду ще чимало спільних проектів для розвитку міста Рівне!

ДжерелоБільше новин


Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43