Прозорість українських міст: у Рівного позитивна динаміка

Прозорість українських міст: у Рівного позитивна динаміка

 

Впродовж минулих двох тижнів команда Transparent cities/Прозорі міста відвідала п’ять українських міст з презентацією аналітичих звітів “Динаміка прозорості українських міст” та “Гроші, довіра й ефективність управління”. Не оминула організація і місто Рівне.

Так, в обласному центрі презентували рейтинг прозорості міст. Серед ста найбільших міст з населенням понад 30 тисяч Рівне посідає 41 позицію і входить до категорії «частково прозоре», набравши 40,7 балів зі 100 можливих.

– На деяких заходах, як от в Рівному, Тернополі та Кам’янському відчувалося, що влада відкрита до співпраці з громадськістю та бізнесом. Натомість у Слов’янську була помітна напруженість між представниками громадськості та влади. А в Полтаві чиновник взагалі заявив, що “прозорість місту не потрібна”, – говорять представники  Transparent cities/Прозорі міста.

 

Водночас , як громадські активісти, так і представники влади міста стверджують, що у Рівному насправді значно більше інновацій, які рухають обласний центр на шляху до європейського, прозорого розвитку та відкритості.

  • Ми можемо заперечити певним тезам дослідження, продемонструвавши геоінофрмаційний портал, розроблений фахівцями міського управління містобудування та архітектури. Показавши наш колосальний досвід у сфері надання адміністративних послуг на прикладі ЦНАПу, а також відкриття потужних майданчиків для комунікації влади та громади, наприклад, Майстерня міста Рівне, – говорить заступник мера Рівного Віталій ГЕРМАН.

 

 

Джерело


Ключові слова Рівне

Більше новин


Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43