![За передовим досвідом нетішинці приїхали до Рівного](assets/images/news/2017/16426256_895584900584499_5741071411084931963_n.jpg)
До Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг із ознайомчим візитом завітали Іван Романюк - заступник мера міста Нетішин та Погонець Алла – директор КП Нетішинської міської ради «Агенція місцевого розвитку».
Про реформування системи надання адміністративних послуг з використанням ІТ-технологій розмовляли із заступником мера міста Рівне Віталієм Германом.
Метою візиту делегації було отримання максимум інформації щодо автоматизації процесів у сфері формування і ведення реєстру територіальної громади в електронному вигляді та реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян.
До слова, рівненські іновації у сфері ІТ-технологій нагороджені у 2016 році Спеціальною Відзнакою конкурсу "Кращі практики органів місцевого самоврядування", який проводиться щорічно Радою Європи спільно з Мінрегіоном.
Автор: OGO.ua