logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Рівненщина отримала високу оцінку за надання адмінпослуг

Рівненщина отримала високу оцінку за надання адмінпослуг

Керівники міграційних служб з усієї України ознайомилися із позитивним досвідом Рівненщини під час виїзної колегії.

Під час засідання у Рівненській ОДА керівник Державної міграційної служби Максим Соколюк високо оцінив роботу місцевої влади у напрямку надання людям якісних та доступних послуг – зокрема, з реєстрації бізнесу, нерухомості, а також видачі ID-паспортів.

«Область завжди була центром інновацій. А нещодавно тут запрацював сучаснийЦентр надання адмінпослуг, де вже зараз люди можуть зареєструвати бізнес, нерухомість та місце проживання. ЦНАП буде одним із перших, де розпочнеться співпраця із міграційною службою в якості фронт-офісу – скоро тут оформлюватимуть паспорти, як закордонні, так і внутрішні українські, у тому числі пластикові ІD-картки», - зазначив Максим Соколюк.

За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, Рівненщина чи не єдиний регіон, де усі сільські, селищні та міські ради перейняли функції реєстрації фізичних осіб. У визначений Законом термін – з 4 квітня – до роботи приступили всі 356 новоутворених органів реєстрації.

І це завдяки в першу чергу співпраці з міграційною службою.

Позитивну діяльність державної міграційної служби в Рівненській області підтвердили і місцеві правоохоронні структури – управління Національної поліції, СБУ та прокуратури.

 «Міграційна служба частково розвантажилась. Тому зараз ми усі зусилля спрямовуємо на спрощення послуг із видачі паспортів. Вже з наступного тижня у Рівному збільшується кількість днів прийому на виготовлення закордонних паспортів», - розповіла начальник управління ДМС у Рівненській області Лілія Драпчинська.

Джерело: www.vse.rv.ua


Ключові слова Рівне ЦНАП

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua