logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

У Рівному провели круглий стіл із обговорення практики впровадження децентралізації у сфері адміністративних послуг

У Рівному провели круглий стіл із обговорення практики впровадження децентралізації у сфері адміністративних послуг

У місті Рівному 23 березня 2016 року провели круглий стіл із обговорення практики впровадження децентралізації у сфері адміністративних послуг.

Організували захід Рівненська облдержадміністрація та облрада спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг.

У заході прийняли участь народні депутати України Олександр Дехтярчук та Андрій Река, представники центральних органів виконавчої влади, Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг, Проекту «Реформа управління на сході України» (GIZ), представників територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівників ЦНАПів.

Круглий стіл проведений за сприяння та підтримки Проекту «Реформа управління на сході України», який виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Джерело: www.facebook.com

Більше фото


У Рівному провели круглий стіл із обговорення практики впровадження децентралізації у сфері адміністративних послугУ Рівному провели круглий стіл із обговорення практики впровадження децентралізації у сфері адміністративних послугУ Рівному провели круглий стіл із обговорення практики впровадження децентралізації у сфері адміністративних послуг

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua