logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Змінилися Правила реєстрації місця проживання

Змінилися Правила реєстрації місця проживання

В Україні з 4 квітня 2016 року територіальні підрозділи ДМС припинили прийом громадян з питань реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання. Змінилися Правила реєстрації місця проживання — тепер ці повноваження покладені на органи місцевого самоврядування. Відповідні зміни передбачені Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг".

Рішенням Рівненської міської ради від 31 березня 2016 року № 653 Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради визначено органом, що здійснює реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання особи на території міста Рівного, а також на Управління покладені функції з формування і ведення Реєстру територіальної громади міста.

Загальна процедура та вимоги щодо переліку документів, які необхідні для реєстрації, суттєво не змінилися. Відповідно до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабміну від 02.03.2016 № 207 реєстрація місця проживання або зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється в день подання особою або її представником документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена одночасно із зняттям з попереднього місця проживання. Батьки або інші законні представники зобов'язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.Відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання вносяться до паспорта громадянина України. За реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання сплачується адміністративний збір до міського бюджету:
- у разі звернення особи протягом встановленого Законом строку - у розмірі 0, 0085 розміру мінімальної заробітної плати, на даний час це - 11,71 грн;
- у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку - у розмірі 0,0255 розміру мінімальної заробітної плати, на даний час це - 35,14 грн.

Нагадаємо, що такі адміністративні послуги надаються мешканцям міста в Рівненському регіональному центрі надання адміністративних послуг, який знаходиться на майдані Просвіти,2.

Джерело: www.facebook.com


Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua