logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

У Рівненському ЦНАПі документи на виготовлення паспортів не приймають

У Рівненському ЦНАПі документи на виготовлення паспортів не приймають

Це одна з основних функцій центру надання адмінпослуг, яка поки рівнянам не доступна.

Майже півроку у Рівному працює регіональний ЦНАП – центр надання адміністративних послуг.

На офіційному сайті установи зазначено, що вона надає більше 170-ти послуг, серед яких реєстрація місця проживання у Рівному, державна реєстрація фізичних, юридичних осіб, реєстрація прав на нерухоме майно тощо. Серед іншого у ЦНАПі повинні були б приймати документи на виготовлення паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон.

Натомість у самій установі рівнянам рекомендують ці документи, як і раніше, виготовляти у паспортному столі на Словацького та обласній ДМС на вулиці 16 липня.

Таку ситуацію директор регіонального центру надання адміністративних послуг Віталій Герман пояснює тим, що Рівненська обласна рада досі не виділила необхідного ЦНАПу приміщення для надання цих послуг:

– На сьогодні міська рада виділила 480 тисяч гривень для придбання необхідного обладнання. Гроші є, але не вирішуємо придбання його (обладнання, - ред.) з тих причин, що його немає де розмістити. Вирішується на сьогодні питання про виділення додаткових приміщень.

Додамо, що надавати такі послуги у ЦНАПі планують розпочати до кінця 2016 року паралельно з ДМС та паспортним столом.

Зауважимо, що Рівненський ЦНАП на реконструкцію приміщення, де видаватимуть паспорти, отримав ще й один мільйон гривень від Європейського союзу. Освоїти ці кошти і модернізувати ЦНАП установа повинна саме до листопада 2016 року.

До слова, у ЦНАПі вже обладнано 41 робоче місце та працює 59 штатних спеціалістів. Там планують створити ще 16 робочих місць.

Джерело: radiotrek.rv.ua


Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua