Надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб–підприємців та громадських формувань

Місце надання послуги
Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти, веб-сайт
Тел.: (0362) 43-00-43
        
E-mail: cnaprvd@gmail.com
             cnap.rivne@ukr.net
Веб-сайт: cnaprv.gov.ua
Кому надається
Юридична особа
Фізична особа
Вартість послуги
Адміністративна послуга є платною.
Адміністративний збір за витяг в паперовій формі становить 100 грн.
Термін надання послуги
Витяги в паперовій формі надаються протягом 24 годин після надходження запиту без урахування вихідних та святкових днів.
  •  Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в паперовій формі (Додаток 2 до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань,  затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5). 
  •  Документ (копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, або квитанція (чек) з поштового відділення зв’язку), що підтверджує внесення плати за надання витягу.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання заяви про державну реєстрацію поштовим відправленням справжність підпису заявника повинна бути нотаріально засвідчена.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі).

За надання відомостей з Єдиного державного реєстру у вигляді витягу стягується плата в розмірі 0,05 від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії, та округлюється до найближчих 10 гривень, що становить 100 грн.

Реквізити рахунку:
Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)
Код банку МФО: 899998
КОД ПЛАТЕЖУ: 22012700
КОД отримувача (ЄДРПОУ): 38012714
Отримувач платежу: УК у м.Рівному/м.Рівне 22012700
РАХУНОК: 34314300041869
призначення платежу:  за надання відомостей з Єдиного державного реєстру (відомча ознака”41”).

Витяг у паперовій формі надається за запитом заявника про надання витягу з Єдиного державного реєстру шляхом звернення до уповноваженого суб’єкта державної реєстрації, центру надання адміністративних послуг.

Витяг з Єдиного державного реєстру в електронній формі надається через портал електронних сервісів виключно за умови реєстрації користувача на відповідному порталі kap.minjust.gov.ua

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається державним реєстратором, уповноваженою особою суб’єкта державної реєстрації або уповноваженою особою центру надання адміністративних послуг заявникові з обов’язковим встановленням особи такого заявника та перевіркою обсягу його повноважень.

Про отримання витягу з Єдиного державного реєстру заявник робить відмітку на відповідному запиті з проставленням власного підпису та дати отримання.

Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43