logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру

Місце надання послуги
Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти, веб-сайт
Тел.: (0362) 40-00-43 державний реєстратор: тел.(0988114560)
        
E-mail: cnaprvd@gmail.com
             cnap.rivne@ukr.net
Веб-сайт: cnaprv.gov.ua
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги

Послуга є платною, якщо помилка допущена не з вини суб’єкта державної реєстрації

Послуга безкоштовна, якщо помилка допущена суб’єктом державної реєстрації

Термін надання послуги
В день надходження повідомлення

Письмове повідомлення заявника про виявлення у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки);

документ, що підтверджує внесення плати за виправлення помилки – у разі допущення її не з вини суб’єкта державної реєстрації;

Надаючи повідомлення заявник пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, передбачений Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

У разі якщо заявником є іноземець або особа без громадянства, документом, що посвідчує особу, є національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження (крім випадку, якщо відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі)

За виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника, справляється адміністративний збір у розмірі 30 відсотків від адміністративного збору, встановленого законом відповідно для юридичної особи чи фізичної особи – підприємця.

За виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника (щодо юридичної особи), справляється адміністративний збір  – 270 грн.

За виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника (щодо фізичної особи – підприємця), справляється адміністративний збір – 90 грн.

Адміністративний збір визначається у відповідному розмірі (0,3 – для юридичних осіб; 0,1 – для фізичних осіб - підприємців) від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії, та округлюється до найближчих 10 гривень.

Реквізити рахунку:

 

Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)
Код платежу: 22010300
Код отримувача (ЄДРПОУ): 38012494
Отримувач платежу: ГУК у Рівн.обл / Рiвнен.міс.тг / 22010300
Номер рахунку: UA278999980314060501000017527
Призначення платежу: адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

(для ФОП 90,00 грн)
(для юридичних осіб 270,00 грн)

 

Письмова заява в паперовій або електронній формі, в якій заявник повідомляє орган державної реєстрації про виявлену в Єдиному державному реєстрі помилку.

Зразок заяви

  1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.
  2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів

Виправлення помилки, допущеної у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua