logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації, зазначеної у повідомленні про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання будівельних робіт або дозволу, виданого до 11.03.2011 та діючого станом на 11.03.2011

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 5 робочих днів з дня надходження пакету документів до Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради.

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об'єктах з незначними наслідками (СС1) з додатками (в разі наявності двох і більше замовників та/або двох і більше земельних ділянок, заповнюється щодо кожного/кожної окремо).

Вимоги до документів:

–документи повинні викладатися державною мовою;

–текст документів повинен бути надрукований або написаний розбірливо;

–документи не повинні містити підчищення або дописування, закреслення та інші виправлення, не обумовленні в документах, орфографічні та арифметичні помилки, заповнюватися олівцем, а також містити пошкодження, які не дають змоги однозначно тлумачити їх зміст.

Замовником (його уповноваженою особою) одним із способів:

1) в електронній формі через електронний кабінет або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронним кабінетом;

2) у паперовій формі або поштовим відправленням з описом вкладення до Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному.

Реєстрація повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об'єктах з незначними наслідками (СС1).

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua