logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Внесення до Реєстру інформації, зазначеної у декларації про готовність до експлуатації об’єкта, збудованого на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа (будівельна амністія)

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 10 робочих днів з дня надходження до управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради заяви з додатками.

1) один примірник заповненої декларації; Декларацію підписують також співвласники земельної ділянки та/або зазначеного об’єкта (у разі їх наявності).

2) копія документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об’єкт;

3) копія технічного паспорта, складеного до 01 грудня 2021 року, відомості про який внесені виконавцем до Реєстру будівельної діяльності.

У разі надсилання замовником документів рекомендованим листом копії зазначених документів повинні бути засвідчені в установленому законодавством порядку.

Технічні паспорти, складені до набрання чинності цим Порядком, щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 500 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 500 квадратних метрів включно подаються за умови внесення відомостей про можливість або неможливість надійної та безпечної експлуатації індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 500 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 500 квадратних метрів до Реєстру будівельної діяльності.

  1. Заява з додатками подається замовником особисто чи уповноваженою особою (згідно з довіреністю), або надсилається засобами поштового зв'язку рекомендованим листом з описом вкладення до Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному.
  2. Документи подаються через електронний кабінет шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу електронних послуг.
  1. Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації.
  2. Повернення декларації про готовність об'єкта до експлуатації на доопрацювання.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua