logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

ІСТОРІЯ УСПІХУ

 

 
ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У МІСТІ РІВНОМУ ОДИН З НАЙЯСКРАВІШИХ ПРИКЛАДІВ РЕФОРМИ СИСТЕМИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ!
 
Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному розпочав свою роботу 29 січня 2016 року.
 
Керівництво та відповідальність за організацію діяльності Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному рішенням Рівненської міської ради від 08 листопада 2013 року №3507 покладено на Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.
 
Центр надання адміністративних послуг надає понад 220 адміністративних послуг, зокрема, у сферах: державної реєстрації бізнесу, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання, паспортних послуг, землеустрою, будівництва, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, послуг соціального характеру, безпеки праці, екології та природних ресурсів, а також, адміністративні послуги, що пов’язані з використанням даних Державного земельного кадастру та адміністративні послуги у галузі житлових субсидій.
 
В приміщенні Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному надаються послуги КАТП 1728, РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал», ПАТ«Рівнеобленерго», ТОВ «Рівнетеплоенерго», ПАТ «Рівнегаз» та ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» (РОЕК).
 
Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному один з найяскравіших прикладів успішної реформи системи надання адміністративних послуг в Україні.
 
Команда Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному забезпечила доступність та якість надання адміністративних послуг не лише рівнянам, але й жителям Рівненської області та України, за що отримала Спеціальну Відзнаку Ради Європи «Кращі практики місцевого самоврядування».
 
 
СЕКТОР А. ВІДДІЛ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ/ВІДДІЛ ПАСПОРТНИХ ПОСЛУГ
 
Якість, швидкість та доступність – основні принципи роботи сектору А Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному.
 
З 4 квітня 2016 року Відділ ведення реєстру територіальної громади забезпечує формування та ведення Реєстру Рівненської міської територіальної громади , здійснює реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання громадян та видачу довідок у сфері реєстрації місця проживання.
 
З метою покращення якості та доступності надання адміністративних послуг в роботу відділу ведення реєстру територіальної громади впроваджено програмний засіб «ЦНАП-Smart-quality-service» - автоматизовану систему, призначену для формування та ведення реєстру територіальної громади в електронному вигляді.
 
1 липня 2017 року розпочав свою роботу відділ паспортних послуг, який надає адміністративні послуги у сфері оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
 
З метою забезпечення відкритості та прозорості, оперативності та своєчасності надання адміністративних послуг в роботу сектору А впроваджено програмний засіб «SMART-Послуги» призначений для здійснення електронного документообігу, який інтегровано з електронною системою керування чергою відвідувачів.
 
 
СЕКТОР В. ВІДДІЛ ІНТЕГРОВАНИХ ПОСЛУГ
 

Комплексне надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань – основний пріоритет роботи сектору В.

У відділі інтегрованих послуг здійснюється надання консультацій, прийом заяв та документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану щодо:

- державної реєстрації шлюбу;

- державної реєстрації розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя;

- державної реєстрації зміни імені;

- державної реєстрації народження;

- видача витягу з Державного реєстру актів цивільного стану;

- видача свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Також, відділ здійснює надання кваліфікованих консультацій, прийом заяв та документів для оформлення державних допомог сім’ям з дітьми, а саме:

- у зв’язку з вагітністю та пологами;

- при народженні дитини;

- одиноким матерям;

- на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

- при усиновленні дитини;

- надання державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;

- жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»;

- видача грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»

 Для багатодітних сімей відділ надає консультації та приймає документи на наступні послуги:

- видача дубліката посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї;

- продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з      багатодітної сім’ї ;

- установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї  та дитини з багатодітної сім’ї;

- вклейка фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку з досягненням 14-річного віку;

- видача довідки про те, що батькам за місцем реєстрації  посвідчення багатодітної сім’ї не видавалися.

У відділі інтегрованих послуг ви зможете скористуватись допомогою і подати  заяву на комплексну електронну публічну послугу єМалятко, яка дозволяє за однією заявою отримати повний спектр послуг, пов’язаний з життєвою ситуацією – народження дитини.
 
 
СЕКТОР С. ВІДДІЛ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ/ВІДДІЛ “ДОЗВІЛЬНИЙ ЦЕНТР”
 
Мінімальна втрата часу та якісний сервіс – пріоритетні напрямки роботи сектору С, який включає в себе відділ «Адміністративних послуг» та відділ «Дозвільний центр».
 
Сектор С забезпечує надання адміністративних послуг у сфері будівництва, землеустрою, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, безпеки праці, екології та природних ресурсів.
 
Суб’єктами надання адміністративних послуг в секторі С є 26 управлінь та відділів, серед яких 15 – обласних та 11 управлінь Рівненської міської ради.
 
Основним показником ефективності роботи сектору адміністративних послуг є постійно зростаюча кількість звернень.
 
В приміщенні сектору С здійснюють безпосередній прийом представники КП “Рівненське міське бюро технічної інвентаризації” та Управління державної архітектурно - будівельної інспекції в Рівненській області.
 
 
СЕКТОР D. ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ
 
Послідовність, системність, законність – основні принципи роботи сектору D Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному.
 
Внаслідок успішної реформи децентралізації повноважень у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, розпочав свою роботу відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.
 
У відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців надаються адміністративні послуги в сфері державної реєстрації (державної реєстрації змін, державної реєстрації припинення) юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а також, надання інформації з Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
 
Починаючи з 2 квітня 2018 року сектор D Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному здійснює функції фронт-офісу щодо надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань зі статусом юридичної особи.
 
 
СЕКТОР Е. ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО
 
Розсудливість, дотримання принципу верховенства права - пріоритетні напрямки роботи Сектору Е Центру надання адмінітративних послуг у місті Рівному.
 
Внаслідок успішної реформи децентралізації повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно розпочав свою роботу відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.
 
Державними реєстраторами відділу здійснюється державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та забезпечується обробка, збереження та надання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження, а також, про об’єкти та суб’єкти таких прав.
 
Відділом державної реєстрації речових прав на нерухоме майно забезпечується прийом, опрацювання та передача на зберігання реєстраційних справ у паперовій формі щодо об’єктів нерухомого майна, які розташовані на території міста Рівного до відділу формування та зберігання архівних справ Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.
 
У відділі державної реєстрації речових прав на нерухоме майно також надаються адміністративні послуги пов’язані із наданням відомостей з Державного земельного кадастру.
 
 
ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ/ЮРИДИЧНИЙ КЛУБ “LEGAL SPACE”
 
Організація правової роботи, спрямована на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог чинного законодавства України – основні напрямки роботи юридичного відділу Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.
 
Юридичним відділом забезпечується юридичний супровід Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради, його працівників, координація роботи і безпосередня участь у заходах пов’язаних з правовими питаннями при наданні адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному, а також, ведення претензійно – позовної роботи.
 
З метою систематичного вивчення та опрацювання норм чинного законодавства України, судової практики, вірного застосування їх при наданні адміністративних послуг, командою Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному ініційовано створення юридичного клубу «Legal space».
 
«Legal space» - грунтовне, послідовне, системне надання спектру юридичних консультацій працівникам Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненського міської ради, суб’єктам звернення, відвідувачам Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному, ініціативній молоді, студентам у сфері надання адміністративних послуг.
 
Юридичний клуб «Legal space» також проводить семінари - тренінги з правових питань, що пов’язані з наданням адміністративних послуг, а також, проблемами, що виникають при їх отриманні.
 
 
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ ЦНАПУ В ТРЦ “ЗЛАТА ПЛАЗА”
 
26 грудня 2018 року відбулося офіційне відкриття територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному, що знаходиться у Торгово-розважальному центрі «ЗЛАТА ПЛАЗА» за адресою: місто Рівне, вулиця Олександра Борисенка, 1.
 
Територіальним підрозділом Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному, що розміщений в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», надається 145 видів адміністративних послуг.
 
Адміністративні послуги у сфері будівництва, землеустрою, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, безпеки праці, екології та природних ресурсів, реєстрації місця проживання та видачі різних видів довідок у цій сфері. Також, реєстрації бізнесу, надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та з Державного земельного кадастру, консультації у сфері паспортних послуг та реєстрації у електронній системі керування чергою відвідувачів.
 
 
ВІДДАЛЕНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ  В КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «ПОЛОГОВОМУ БУДИНОКУ» РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
16 Травня 2023 року відбулося офіційне відкриття віддаленого робочого місця в КНП «Пологовий будинок» Рівненської міської ради.
 
Тепер батьки новонародженої дитини відразу після народження можуть отримати повний комплекс послуг пов’язаних з народженням дитини.
 
В пологовому будинку можна оформити не тільки комплексну електронну  публічну послугу єМалятко, а й допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами  та інші послуги з виплати соціальних допомог сім’ям з дітьми. 
 
 
CALL-ЦЕНТР
 
В Центрі надання адміністративних послуг у місті Рівному працює Call-центр, що забезпечує:
 
- опрацювання усіх без виключення вхідних дзвінків;
- висока якість надання консультацій;
- швидкий результат;
- інформування максимальної кількості клієнтів в стислі терміни;
- надання відповідей на всі поставленні питання;
- відповідальність та індивідуальний підхід.
 
Наш єдиний багатоканальний номер 0362 40 00 43
 
Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!
Рідне місто починається з тебе!

 

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Приходьте до нас: м. Рівне, майдан Просвіти, 2, 33028

Прийом гормадян здійснюється:

 • Понеділок: з 9.00 до 17.00
 • Вівторок: з 9.00 до 20.00
 • Середа: з 9.00 до 17.00
 • Четвер: з 9.00 до 17.00
 • П’ятниця: з 9.00 до 16.00
 • Субота: з 9.00 до 16.00
 • Вихідний день: неділя.

 

Віддалені робочі місця ЦНАП в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»

Приходьте до нас:

Торговельно-розважальний центр «ЗЛАТА ПЛАЗА» м. Рівне,  вулиця Олександра Борисенка, 1, 33028

Чекаємо на Вас:

 • Понеділок-Четвер: з 10.00 до 18.00
 • П’ятниця: з 10.00 до 17.00
 • Вихідні дні: субота та неділя

 

Віддалені робочі місця в селищі Квасилів

Приходьте до нас:

селище Квасилів, вул. Богдана Хмельницького, 2

Чекаємо на Вас:

 • Понеділок, середа, п'ятниця: з 8.00 до 16.00
 • Вихідні дні: вівторок, четвер, субота та неділя.

 

Віддалені робочі місця ЦНАП у ТРЦ "Happy Mall"

Приходьте до нас:

м.Рівне, вул. Сергія Бачинського, 5

Чекаємо на Вас:

 • Понеділок-Четвер: з 10.00 до 18.00
 • П’ятниця: з 10.00 до 17.00
 • Субота: з 10.00 до 16.00
 • Вихідні дні: субота та неділя

 

Віддалене робоче місце ЦНАП у КНП "Пологовий будинок" РМР

Приходьте до нас:

м.Рівне, вул. Медична, 7А

Чекаємо на Вас:

 • Понеділок-п’ятниця: з 12.00 до 16.00
 • Вихідні дні: субота та неділя

 

Віддалені робочі місця ЦНАП у КНП ЦПМСД "Ювілейний" РМР

Приходьте до нас:

КНП ЦПМСД "Ювілейний" РМР; м.Рівне, вул. Кулика і Гудачека, 3

Чекаємо на Вас:

 • Понеділок-Четвер: з 09.00 до 17.00
 • П’ятниця: з 09.00 до 16.00
 • Вихідні дні: субота та неділя

 

Додаткова інформація:

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua