logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Перереєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Юридична особа
Фізична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Не перевищує 30 календарних днів з дня подання суб’єктом звернення заяви та документів, необхідних для отримання послуги.
  1. Письмова заява власника (за зразком згідно з додатком 1 і 2 до Порядку).
  2. Свідоцтво про реєстрацію великотоннажного транспортного засобу або іншого технологічного транспортного засобу.
  3. Акт технічного огляду технологічного транспортного засобу.

До перереєстрації технологічного транспортного засобу з метою звірки відповідності ідентифікаційних номерів обліковим даним і перевірки технічного стану проводиться його технічний огляд.

Реєстрація, перереєстрація, тимчасова реєстрація, взяття на облік та зняття з обліку технологічного транспортного засобу здійснюється після перевірки територіальними органами Держпраці наявності обтяжень машини за даними Державного реєстру обтяжень рухомого майна. Реєстрація, перереєстрація, тимчасова реєстрація та взяття на облік технологічного транспортного засобу, який перебуває у податковій заставі, заставі, під арештом або є предметом іншого обтяження, здійснюється виключно за умови надання письмової згоди всіх виявлених обтяжувачів

Документи подаються заявником або уповноваженою ним особою адміністратору ЦНАП особисто або поштовим відправленням або в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Свідоцтво про реєстрацію великотоннажного транспортного засобу або іншого технологічного транспортного засобу.

Відмова у наданні адміністративної послуги, яка доводиться до відома одержувача у письмовій формі із зазначенням причин, що унеможливлюють надання послуги.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua