logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Юридична особа
Фізична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Не перевищує 30 календарних днів з дня подання суб’єктом звернення заяви та документів, необхідних для отримання послуги.
  1. Письмова заява власника (за зразком згідно з додатком 1 і 2 до Порядку), до якої додаються:
  2. Свідоцтво про реєстрацію технологічного транспортного засобу;
  3. Акт технічного огляду технологічного транспортного засобу (при знятті з метою продажу);
  4. Акт ліквідації основних засобів (при знятті у зв´язку із списанням).
  5. Акт на списання основних засобів, або заява - для фізичних осіб.

У разі втрати свідоцтва про реєстрацію на технологічні транспортні засоби, які непридатні до подальшого використання та вибраковуються (списуються), власник подає до територіального органу Західного міжрегіонального

управління Державної служби з питань праці посвідчені в установленому порядку документи, що підтверджують факт їх втрати.

Зняття з обліку технологічного транспортного засобу, що належить кільком юридичним або фізичним особам на праві спільної власності, здійснюється лише за умови наявності їх спільного рішення.

Технологічні транспортні засоби, що вивозяться за межі України, знімаються з обліку у порядку, передбаченому  пунктами  32 і 34  Порядку.

Зняття з обліку технологічного транспортного засобу, який перебуває у податковій заставі, під арештом, заставі або є предметом іншого обтяження, здійснюється виключно за умови надання письмової згоди всіх виявлених обтяжувачів

Документи подаються заявником або уповноваженою ним особою адміністратору ЦНАП особисто або поштовим відправленням або в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Свідоцтво про реєстрацію великотоннажного транспортного засобу або іншого технологічного транспортного засобу з відміткою про зняття з обліку.

У разі зняття технологічного транспортного засобу з обліку у зв’язку із списанням (ліквідацією), результатом адміністративної послуги є завірена копія свідоцтва про реєстрацію великотоннажного транспортного засобу або іншого технологічного транспортного засобу з відміткою про зняття з обліку.

Відмова у наданні адміністративної послуги доводиться до відома одержувача у письмовій формі із зазначенням причин, що унеможливлюють надання послуги.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua