logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Внесення відомостей про містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва до Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом п’яти робочих днів з дня надходження заяви та доданих до неї документів.
  1. Заява зі згодою суб’єкта звернення на обробку персональних даних за формою, наведеною у додатку до цієї інформаційної картки;
  2. Примірник містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.
  1. Надання інформації особисто суб’єкту звернення або уповноваженій особі (згідно з довіреністю) через Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному, щодо внесених відомостей про містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва до Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва або повернення пакета документів з відповідним обґрунтуванням.
  2. Надання інформації поштою суб’єкту звернення або уповноваженій особі (згідно з довіреністю), щодо внесених відомостей про містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва до  Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва або повернення пакета документів з відповідним обґрунтуванням.
  1. Внесення відомостей про містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва до Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва у формі електронного документа з присвоєнням реєстраційного номера з використанням електронного кабінету уповноваженого органу з питань містобудування та архітектури в Електронній системі.
  2. Відмова у внесенні відомостей про містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва до Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва у формі електронного документа з  відповідним обґрунтуванням з використанням електронного кабінету уповноваженого органу з питань містобудування та архітектури в Електронній системі.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua