logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Прийняття рішення про присвоєння адреси об’єкту будівництва (після отримання права на виконання будівельних робіт)

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом п’яти робочих днів з дня отримання заяви про присвоєння адреси об’єкту будівництва (після отримання права на виконання будівельних робіт)
  1. Заява про присвоєння адреси об’єкту будівництва (після отримання права на виконання будівельних робіт);
  2. Копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується об’єкт нерухомого майна, - у разі, якщо таке право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Присвоєння адреси не потребує подання документів, що посвідчують право власності або користування земельною ділянкою, у разі присвоєння адреси об’єктам, визначеним частиною четвертою статті 34 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”;
  3. Генеральний план об’єкта будівництва (у разі спорудження об’єкта на підставі проектної документації на будівництво);
  4. Копія документа, що дає право на виконання будівельних робіт (якщо відомості про такий документ не внесено до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів);
  5. Копія документа, що посвідчує особу заявника, - у разі подання документів поштовим відправленням;
  6. Копія документа, що засвідчує повноваження представника.

*Документи для отримання адміністративної послуги подаються з урахуванням вимог статті 261 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”.

Заява та документи подаються особисто через центр надання адміністративних послуг або надсилаються рекомендованим листом з описом вкладення центру надання адміністративних послуг - щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).

Документи щодо об’єктів, на які поширюється дія Закону України “Про державну таємницю”, подаються замовником до Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради в паперовій формі з дотриманням вимог Закону України “Про державну таємницю”.

  1. Прийняття рішення про присвоєння адреси;
  2. Прийняття рішення про відмову в присвоєнні адреси;
  3. Лист про повернення без розгляду заяви на видачу адреси.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua