logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Суб’єкти господарювання
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом десяти робочих днів з дня надходження заяви та документів, необхідних для отримання адміністративної послуги.
  1. Заява зі згодою суб’єкта звернення на обробку персональних даних за формою, наведеною у додатку до цієї інформаційної картки.
  2. Схема розміщення тимчасової споруди (додаток 1 наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №244 від 21.10.2011р. «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності»).
  3. Ескізи фасадів ТС у кольорі М 1: 50 (для стаціонарних ТС), які виготовляє суб'єкт господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат, або архітектор, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (додаток 1 наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №244 від 21.10.2011 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності»)
  4. Технічні умови щодо інженерного забезпечення (за наявності), отримані замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж.
  1. Пакет документів подається до Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному замовником особисто чи уповноваженим представником;
  1. Пакет документів подається до Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному замовником через засоби поштового зв’язку.
  1. Видача паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;
  2. Аргументована відмова у видачі паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua