logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 10 робочих днів з дня надходження заяви та доданих документів на внесення змін до будівельного паспорта.
  1. Заява на внесення змін до будівельного паспорта за формою, наведеною у додатку 1 до цієї інформаційної картки;
  2. Примірник будівельного паспорта замовника, якщо такий паспорт надавався до 01 вересня 2020 року;
  3. Схема намірів забудови земельної ділянки (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади та плани поверхів нових об’єктів із зазначенням габаритних розмірів тощо), наведена у додатку 2 до цього Порядку;
  4. Згода співвласника (співвласників) нотаріально засвідчена) земельної ділянки на забудову (у разі здійснення нового будівництва об’єкта) (за умови перебування у спільній власності);
  5. Згода співвласника (співвласників) нотаріально засвідчена) об’єкта нерухомого майна, розташованого на земельній ділянці (у разі здійснення реконструкції, капітального ремонту) (за умови перебування у спільній власності);
  6. Інформація про наявність у межах земельної ділянки режимоутворюючих об’єктів культурної спадщини та обмеження у використанні земельної ділянки у разі здійснення нового будівництва об’єкта (за наявності).

*Копії документів, що подаються для внесення змін до  будівельного паспорта, засвідчуються замовником (його представником).

Заява та документи подаються за вибором замовника особисто через центр надання адміністративних послуг або через електронний кабінет в Електронній системі шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу електронних послуг або заповнюються та надсилаються рекомендованим листом з описом вкладення до центру надання адміністративних послуг з урахуванням вимог статті 26-1 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.06.2021 № 681 та постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 722 “Деякі питання здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану”.

  1. Внесення змін до будівельного паспорта з використанням Реєстру будівельної діяльності у формі електронного документа з присвоєнням реєстраційного номера з використанням електронного кабінету уповноваженого органу з питань містобудування та архітектури в Електронній системі.
  2. Повідомлення про відмову в внесенні змін до будівельного паспорта з відповідним обґрунтуванням усіх підстав, з попереднім внесенням відповідного рішення до Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва з використанням електронного кабінету уповноваженого органу з питань містобудування та архітектури в Електронній системі.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua