Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 30 календарних днів з дня надходження пакета документів Управлінням земельних відносин готується відповідний проект рішення Рівненської міської ради та передається у встановленому порядку в організаційний відділ Рівненської міської ради. Управління земельних відносин протягом п’яти робочих днів після передачі організаційним відділом Рівненської міської ради витягу із рішення Рівненської міської ради повідомляє заявника про прийняття рішення Рівненської міської ради та інформує про необхідність отримання витягу із рішення Рівненської міської ради про поновлення договору оренди землі з метою його виконання або про прийняття міською радою рішення про відмову в поновленні договору оренди землі.

Заявник, зацікавлений в поновленні договору оренди землі, строк дії якого закінчується, подає:

1. Заяву на ім’я міського голови за формою наведеною у додатку до цієї інформаційної картки (для фізичних осіб – згода на збір та обробку персональних даних).

2. Для юридичних осіб: копії (належним чином засвідчені) установчих документів юридичної особи (статут, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, довідку з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), витяг (оригінал) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Для фізичних осіб: копії паспорта (паспортів) фізичної особи, копію довідки (довідок) про присвоєння ідентифікаційного номера, для фізичних осіб–підприємців – витяг (оригінал) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

3. Копію договору оренди землі (зі змінами).

4. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та/або проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

5. Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

6. Інформацію з податкового органу про відсутність заборгованості зі сплати орендної плати, видану на момент звернення.

Заява та пакет документів подається заявником особисто, уповноваженим представником, через засоби поштового зв’язку.

1. Рішення Рівненської міської ради про поновлення договору оренди землі.

2. Рішення Рівненської міської ради про відмову в поновленні договору оренди землі.

Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43