logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 30 календарних днів з дня надходження пакета документів Управлінням земельних відносин готується відповідний проєкт рішення Рівненської міської ради та передається у встановленому порядку секретарю міської ради.
  1. Заява на ім’я міського голови.
  2. Для юридичних осіб: копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (зі змінами). Для фізичних осіб: копія паспорта фізичної особи та ідентифікаційного номера, для фізичних осіб-підприємців – копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (зі змінами).
  3. Копія договору оренди землі (зі змінами).
  4. Документація із землеустрою або графічний матеріал з нанесенням земельної ділянки.
  5. Копія витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку або копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права оренди.
  6. Копії документів, які підтверджують виникнення права власності на об'єкти нерухомого майно, що знаходяться на земельній ділянці (у разі наявності об'єктів нерухомого майна).

Пакет документів подається заявником або уповноваженою ним особою адміністратору ЦНАП у м. Рівному особисто або надсилається поштовим відправленням на адресу ЦНАП у м. Рівному.

  1. Рішення Рівненської міської ради про укладення договору оренди землі на новий строк.
  2. Рішення Рівненської міської ради про відмову в укладенні договору оренди землі на новий строк.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua