Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 30 календарних днів з дня надходження пакета документів Управлінням земельних відносин готується відповідний проект рішення Рівненської міської ради та передається у встановленому порядку в організаційний відділ Рівненської міської ради. Управління земельних відносин протягом п’яти робочих днів після передачі організаційним відділом Рівненської міської ради витягу із рішення Рівненської міської ради повідомляє заявника про прийняття рішення Рівненської міської ради та інформує про необхідність отримання витягу із рішення Рівненської міської ради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення або про прийняття міською радою рішення про відмову в прийнятті такого рішення.

Заявник, зацікавлений у зміні цільового призначення земельної ділянки, подає:

1. Заяву на ім’я міського голови за формою наведеною у додатку до цієї інформаційної картки.

2. Розроблений та належним чином погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення разом з позитивним висновком державної експертизи землевпорядної документації (у разі необхідності здійснення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації, згідно із законом).

Заява та пакет документів подається заявником особисто, уповноваженим представником, через засоби поштового зв’язку.

1. Рішення Рівненської міської ради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення.

2. Рішення Рівненської міської ради про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення.

Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43