Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 30 календарних днів з дня надходження пакета документів Управлінням земельних відносин готується відповідний проект рішення Рівненської міської ради та передається у встановленому порядку в організаційний відділ Рівненської міської ради. Управління земельних відносин протягом п’яти робочих днів після передачі організаційним відділом Рівненської міської ради витягу із рішення Рівненської міської ради повідомляє заявника про прийняття рішення Рівненської міської ради та інформує про необхідність отримання витягу із рішення Рівненської міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування або про прийняття міською радою рішення про відмову в наданні такого дозволу.
  1. Заяву на ім’я міського голови за формою наведеною у додатку до цієї інформаційної картки;
  2. Графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погоджені Управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради (план земельної ділянки згідно ст. 1 Закону України «Про землеустрій»);
  3. Погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб).

1. Пакет документів подається до Центру надання адміністративних послуг Рівненської міської ради заявником особисто чи уповноваженим представником.

2. Пакет документів подається до Центру надання адміністративних послуг Рівненської міської ради заявником через засоби поштового зв’язку.

1. Рішення Рівненської міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

2. Рішення Рівненської міської ради про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43