logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянам із земель комунальної власності

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Юридична особа
Фізична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 30 календарних днів з дня надходження пакета документів Управлінням земельних відносин готується відповідний проєкт рішення Рівненської міської ради та передається у встановленому порядку секретарю міської ради.
  1. Заява на ім’я міського голови за формою наведеною у додатку до цієї інформаційної картки (для фізичних осіб – згода на збір та обробку персональних даних).
  2. Графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.
  3. Погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб).

Пакет документів подається заявником або уповноваженою ним особою адміністратору ЦНАП у м. Рівному особисто або надсилається поштовим відправленням на адресу ЦНАП у м. Рівному.

  1. Рішення Рівненської міської ради про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність.
  2. Рішення Рівненської міської ради про відмову в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua