Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду юридичним та фізичним особам

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 30 календарних днів з дня надходження пакета документів Управлінням земельних відносин готується відповідний проект рішення Рівненської міської ради та передається у встановленому порядку в організаційний відділ Рівненської міської ради. Управління земельних відносин протягом п’яти робочих днів після передачі організаційним відділом Рівненської міської ради витягу із рішення Рівненської міської ради повідомляє заявника про прийняття рішення Рівненської міської ради та інформує про необхідність отримання витягу із рішення Рівненської міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду або про прийняття міською радою рішення про відмову у наданні такого дозволу.

Заявник, зацікавлений в одержанні земельної ділянки в оренду за проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки, подає:

  1. Заяву на ім’я міського голови. 
  2. Графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та розмір земельної ділянки, погоджені Управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради (план земельної ділянки згідно статті 1 Закону України «Про землеустрій»).
  3. Письмову згоду землекористувача, засвідчену нотаріально (у разі вилучення земельної ділянки).

1. Пакет документів подається до Центру надання адміністративних послуг Рівненської міської ради заявником особисто чи уповноваженим представником.

2. Пакет документів подається до Центру надання адміністративних послуг Рівненської міської ради заявником через засоби поштового зв’язку.

1. Рішення Рівненської міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

2. Рішення Рівненської міської ради про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43