logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Державна реєстрація меліоративної мережі (змін до відомостей про неї) з видачею витягу з державного земельного кадастру

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безоплатно
Термін надання послуги
14 робочих днів з дня реєстрації заяви у територіальному органі Держгеокадастру
  1. Заява про державну реєстрацію меліоративної мережі (змін до відомостей про неї) за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051 (форма заяви додається)*
  2. Документація із землеустрою, інші документи, які є підставою для внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про меліоративну мережу (технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель; інша документація із землеустрою відповідно до  статті 25Закону України «Про землеустрій»).
  3. Електронний документ.

Заява разом з документацією із землеустрою або технічною документацією оцінки земель в електронній формі, електронним документом надсилається в електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку з використанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, чи іншого альтернативного засобу електронної ідентифікації особи з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у тому числі через веб-сторінку Держгеокадастру.

Подання заяви про внесення відомостей до Державного земельного кадастру разом із документацією із землеустрою чи документацією із оцінки земель здійснюється розробником такої документації, якщо інше не встановлено договором на виконання робіт із землеустрою чи оцінки земель.

Витяг з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу,складову частину меліоративної мережі.

Рішення про відмову у здійсненні державної реєстрації меліоративної мережі (змін до відомостей про неї).

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua