logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 10 робочих днів після подання документів.
 1. Заява одного з батьків.
 2. Копії паспортів громадянина України батьків ( з пред’явленням оригіналу); довідки про реєстрацію місця проживання - для власників ID-картки (з пред’явленням оригіналу).
 3. Копії посвідки на постійне проживання батьків, якщо вони є іноземцями або особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах (з пред’явленням оригіналу).
 4. Довідки про склад зареєстрованих осіб у житловому приміщенні.
 5. Копія свідоцтва про шлюб (у разі перебування батьків у шлюбі).
 6. Посвідчення батьків та дітей з багатодітної сім’ї.
 7. Копії свідоцтв про народження дітей (з пред’явленням оригіналу), у разі народження дитини за межами України - копії свідоцтва про народження дитини з нотаріально засвідченим перекладом на українську мову.
 8. У разі реєстрації повторного шлюбу та проживання із дітьми від попереднього шлюбу – один із документів, що підтверджують факт виховання дитини одним із батьків:

- копія рішення суду із зазначенням місця проживання дитини з одним із батьків після розірвання шлюбу;

- витяг з реєстру територіальної громади, що підтверджує відомості про місце проживання заявника та дитини, у паперовій або електронній формі;

- копія судового наказу/рішення суду про стягнення аліментів, у якому зазначено місце проживання дитини;

- копія висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України;

- копія акта обстеження умов проживання, виданого службою у справах дітей;

- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;   

- копія рішення суду про позбавлення батька чи матері батьківських прав, визнання батька чи матері недієздатним (недієздатною), безвісти відсутнім (відсутньою);

- копія свідоцтва про смерть батька чи матері;

- копія свідоцтва про народження дитини у разі внесення до актового запису цивільного стану змін у зв’язку з усиновленням такої дитини.

 1. Довідки із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання, підтверджуються кожного семестру), у разі навчання дитини за межами України - довідка з навчального закладу з перекладом на українську мову, вірність якого засвідчена нотаріусом. У разі неможливості отримання довідки закладу освіти, заявник подає заяву в довільній формі, в якій зазначає відомості щодо навчання його дитини у відповідному закладі освіти, що підтверджується документально після припинення / скасування надзвичайного або воєнного стану на території України.
 2. Довідки про реєстрацію місця проживання або перебування особи під час навчання (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною або дуальною формою навчання).
 3. Довідки структурного підрозділу районної, районної в м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради про те, що батькам за місцем реєстрації посвідчення не видавалися (у разі, коли зареєстроване місце проживання батьків різне).
 4. Копії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Заява та документи подаються до Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному особисто одним з батьків дитини.

Копії документів подаються разом з пред’явленням оригіналів.

Продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua