logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Надання відомостей з Єдиного державного реєстру ветеранів війни

Вартість послуги:
Безоплатно
Строк надання адміністративної послуги:
30 календарних днів
  1. Заява (довільна форма)
  2. Копія документа, що посвічує особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства (з пред’явленням оригіналу)
  3. Копія посвідчення особи, яким встановлено статус відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (у разі наявності)
  4. Копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, виданого органом доходів і зборів (для фізичної особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомила про це відповідний орган доходів і зборів і має відповідну відмітку в паспорті громадянина України, – копію сторінки паспорта з такою відміткою).

Заява та документи подаються заявником особисто через центри надання адміністративних послуг чи поштою на адресу Мінветеранів: провулок Музейний, будинок 12, м. Київ,01001

  1. Результат надання адміністративної послуги отримується особисто в центрі надання адміністративних послуг.
  2. Результат надання адміністративної послуги отримується особисто у Міністерстві ветеранів України

Відомості з Єдиного державного реєстру ветеранів війни/ відмова у видачі відомостей з Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua