Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Суб’єкти господарювання
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради про встановлення режиму роботи закладів суб’єктів господарювання у нічний час або про відмову у встановленні такого режиму приймається протягом 30 днів з дня подання суб’єктом звернення відповідної заяви та необхідного пакета документів, а в разі неможливості прийняття зазначеного рішення у такий строк – на першому засіданні виконкому після закінчення цього строку.

1. Заява суб’єкта господарювання про режим роботи  закладу у нічний час:   з 22-00 години до 8-00 години на ім’я міського голови із зазначенням повної назви та юридичної адреси суб’єкта господарювання, назви та адреси закладу із пропозицією щодо годин його роботи у нічний час та зі згодою заявника на обробку персональних даних за формою наведеною у додатку до цієї інформаційної картки.

2. Інформація про кількість найманих працівників згідно з формою наведеною у додатку до цієї інформаційної картки.

3. Копія Декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства (Дозволу на розміщення об’єкту торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування).

1. Пакет документів подається до Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг заявником особисто чи уповноваженим представником.

2. Пакет документів подається до Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг заявником через засоби поштового зв’язку (рекомендованим листом).

Письмове повідомлення суб’єкта господарювання про встановлення режиму роботи закладу чи відмову у продовженні режиму роботи закладу після 22-00 години відповідно до рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43