Надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
1. Протягом десяти робочих днів з дня надходження заяви та доданих до неї документів.
2. Протягом п’яти робочих днів за вибором замовника об’єкта будівництва під час надання адміністративної послуги присвоюється адреса об’єкту будівництва.
  1. Заява зі згодою суб’єкта звернення на обробку персональних даних за формою, наведеною у додатку до цієї інформаційної картки.
  2. Копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію (не вимагається, якщо наміри забудови підпадають під дію ч. 4 ст. 34 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»).
  3. Копія документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці, та/або згода його власника, засвідчена в установленому законодавством порядку (у разі здійснення реконструкції або реставрації) та технічний паспорт.
  4. Витяг із Державного земельного кадастру.
  5. Викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000.
  6. Викопіювання з топографо-геодезичного плану  М 1:500 із зазначенням місця розташування запланованих об’єктів будівництва, а також головного входу до будинку (для будинків) (у разі присвоєння адреси об’єкту будівництва за вибором замовника будівництва).

 

Пакет документів подається до Центру надання адміністративних послуг у м. Рівному суб’єктом звернення особисто чи уповноваженою особою (згідно з довіреністю), або засобами поштового зв’язку

  1. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва, затверджені наказом Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.
  2. Відмова у наданні містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва з відповідним обґрунтуванням у строк, який не перевищує строк їх надання.
  3. Наказ Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради про присвоєння адреси об’єкту будівництва (у разі присвоєння адреси об’єкту будівництва за вибором замовника).
Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43