Надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом десяти робочих днів з дня надходження заяви та доданих до неї документів.
  1. Заява зі згодою суб’єкта звернення на обробку персональних даних за формою, наведеною у додатку до цієї інформаційної картки.

  2. Копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію (не вимагається у випадку застосування ч. 4 ст. 34 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»).

  3. Копія документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці, та/або згода його власника, засвідчена в установленому законодавством порядку (у разі здійснення реконструкції або реставрації) та технічний паспорт.

  4. Витяг із Державного земельного кадастру (не вимагається у випадку застосування ч. 4 ст. 34 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»).

  5. Містобудівний розрахунок, що визначає інвестиційні наміри замовника, який складається у довільній формі з доступною та стислою інформацією про основні параметри об’єкта будівництва.

Пакет документів подається до Центру надання адміністративних послуг у м. Рівному суб’єктом звернення особисто чи уповноваженою особою (згідно з довіреністю), або засобами поштового зв’язку.

  1. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва, затверджені наказом Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.
  2. Відмова у наданні містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва з відповідним обґрунтуванням у строк, який не перевищує строк їх надання.
Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43