Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в постійне користування земельних ділянок юридичним особам

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 30 календарних днів з дня надходження пакета документів.

Заявник, зацікавлений в одержанні земельної ділянки в постійне користування на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), подає:

1. Заяву на ім’я міського голови зі згодою заявника на обробку персональних даних за формою наведеною у додатку до цієї інформаційної картки.

2. Документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3. Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Заявник, зацікавлений в одержанні земельної ділянки в постійне користування на підставі проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, подає:

1. Заяву на ім’я міського голови зі згодою заявника на обробку персональних даних за формою наведеною у додатку до цієї інформаційної картки.

2. Погоджений в установленому законом порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки разом з позитивним висновком державної експертизи землевпорядної документації (у разі необхідності здійснення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації, згідно із законом).

3. Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

1. Пакет документів подається до Центру надання адміністративних послуг Рівненської міської ради заявником особисто чи уповноваженим представником.

2. Пакет документів подається до Центру надання адміністративних послуг Рівненської міської ради заявником через засоби поштового зв’язку.

1. Рішення Рівненської міської ради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки в постійне користування. 

2. Рішення Рівненської міської ради про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та в передачі земельної ділянки в постійне користування.

Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43