logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Припинення права користування земельною ділянкою та розірвання договору оренди землі фізичним/юридичним особам

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізичним/юридичним особам
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 30 календарних днів з дня надходження пакету документів. Управлінням земельних відносин готується відповідний проєкт рішення Рівненської міської ради та передається у встановленому порядку секретарю міської ради.

 

  1. Заява на ім’я міського голови.
  2. Для юридичних осіб: копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (зі змінами). Для фізичних осіб: копія паспорта фізичної особи та ідентифікаційного номера, для фізичних осіб-підприємців – копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (зі змінами).
  3. Копія договору оренди земельної ділянки (зі змінами).
  1. Копія витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянки або копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права оренди земельної ділянки.
  2. Графічні матеріали з нанесенням земельної ділянки.

Пакет документів подається заявником або уповноваженою ним особою адміністратору ЦНАП у м. Рівному особисто або надсилається поштовим відправленням на адресу ЦНАП у м. Рівному.

  1. Рішення Рівненської міської ради про припинення права користування земельною ділянкою та розірвання договору оренди землі фізичним/юридичним особам.
  2. Рішення Рівненської міської ради про відмову у припиненні права користування земельною ділянкою та розірванні договору оренди землі фізичним/юридичним особам.

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua