Зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Юридична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 30 календарних днів з дня надходження пакету документів.
  1. Письмова заява власника (згідно з додатками 1 і 2 до Порядку).
  2. Копія паспорта, (для повнолітніх фізичних осіб та осіб віком від 16 до 18 років), свідоцтва про народження (для осіб віком до 16 років).
  3. Свідоцтво про реєстрацію технологічного транспортного засобу.
  4. Номерний знак технологічного транспортного засобу, що знімається з обліку.
  5. Акт технічного огляду технологічного транспортного засобу або копія акту на списання основних засобів (з додатками), заяви - для фізичних осіб.
  6. Копія акту ліквідації основних засобів.
  7. Копія документів, що підтверджують оплату вартості послуг за проведення технічного огляду під час зняття з обліку.

У разі втрати свідоцтва про реєстрацію чи номерного знака на технологічні транспортні засоби, які непридатні до подальшого використання та вибраковуються, (списуються), власник повинен подати посвідчені в установленому порядку документи, що підтверджують факт їх втрати.

Зняття з обліку технологічного транспортного засобу, що належить кільком юридичним або фізичним особам, на праві спільної власності, здійснюється лише за умови наявності їх спільного рішення.

Заява та пакет документів подається заявником особисто, уповноваженим представником, через засоби поштового зв’язку.

У разі зняття технологічного транспортного засобу з обліку у зв'язку з його відчуженням - видача Свідоцтва про реєстрацію технологічного транспортного засобу з відміткою «Знято з обліку».

У разі зняття технологічного транспортного засобу з обліку у зв'язку з непридатністю до подальшого використання: та його вибракуванням (списанням) — видача копії Свідоцтва про реєстрацію технологічного транспортного засобу з відміткою «Знято з обліку», завіреної суб’єктом надання адміністративної послуги.

У разі надання неповного пакету документів, визначених Порядком, та/або їх оформлення з порушенням вимог чинного законодавства, або на який накладено арешт чи заборону на зняття його з обліку, та в інших випадках, передбачених законодавством — письмова відповідь власнику із зазначенням причин, що унеможливлюють надання послуги.

Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43