Видача дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Суб’єкти господарювання
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом місяця з дня подання в установленому порядку клопотання (заявки) та документів на отримання дозволу.
  1. Клопотання (заявка) природокористувача погоджене із землевласником або постійним користувачем земельної ділянки, спеціальною адміністрацією об’єкта природно-заповідного фонду, тощо. В клопотанні зазначається назва природно-заповідного об’єкта, вид природокористування, конкретні ділянки, на яких передбачається використання природних ресурсів, та обсяги їх використання.
  2. Затверджений центральним органом виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища ліміт на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення на __ арк. в __ прим.
  3. Копія (завірену у встановленому порядку) обгрунтовуючих матеріалів, погоджених з відповідними науковими установами на __ арк. в __ прим.
  4. Карто-схема території чи об’єкта ПЗФ із зазначенням ділянок, де буде здійснюватися використання природних ресурсів на __ арк. в __ прим.
  5. Витяг з рішення науково-технічної ради установи природно-заповідного фонду (тільки для біосферного заповідника, природного заповідника, національного природного парку, ботанічного саду) про результати розгляду всіх обгрунтовуючих документів у межах цих об’єктів природно-заповідного фонду на __ арк. в __ прим.
  6. Копія (завірену у встановленому порядку) погодженого переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів на __ арк. в __ прим. (у разі проведення рубок формування і оздоровлення лісів, інших видів рубок).
  7. Копію (завірену у встановленому порядку) акту лісопатологічного обстеження на __ арк. в __ прим (у разі проведення рубок формування і оздоровлення лісів, інших видів рубок).
  8. Копія (завірену у встановленому порядку) витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань із зазначенням видів діяльності, що підтверджує можливість суб’єкта господарювання провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності, пов’язаної  із спеціальним використанням природних ресурсів у межах територій  та об’єктів природно-заповідного фонду на __ арк. в __ прим.

Особисто суб’єктом господарювання (керівником або уповноваженою ним особою). Заява та документи можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення.

  1. Видача дозволу на спеціальне використання природних ресурсів в межах територій та об'єктів природнозаповідного фонду загальнодержавного значення.
  2. Відмова у видачі дозволу на спеціальне використання природних ресурсів в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення із зазначенням передбачених законом підстав для такої відмови.
Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Територіальний підрозділ ЦНАП в ТРЦ "Злата Плаза"
Понеділок, Середа, Четвер: з 10.00 до 19.00
Вівторок: з 10.00 до 21.00
П’ятниця, Субота: з 10.00 до 17.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Представник ЦНАП в смт Квасилів
смт Квасилів, вул. Богдана Хмельницького, 2
Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер: з 8.00 до 17.15
П’ятниця: з 8.00 до 16.00
Обідня перерва: з 13.00 до 14.00
Вихідні дні: субота, неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net

Зателефонуйте нам: 

Єдиний багатоканальний номер
(0362) 40-00-43;
відділ реєстрації місця проживання
(097) 043-00-43;
відділ інтегрованих послуг (097) 143-00-43;
відділ реєстрації бізнесу (098) 811-45-60;
відділ адміністративних послуг та "Дозвільний центр" (096) 043-00-43;
відділ паспортних послуг консультації через VIBER: (097) 043-00-43;
гаряча лінія для мешканців смт Квасилів (097) 743-00-43.