logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»

Місце надання послуги
33028, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Кому надається
Фізична особа
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Рішення про призначення грошової компенсації або про відмову у її призначенні приймається протягом десяти робочих днів з дати надходження документів або відомостей. Призначення грошової компенсації здійснюється Департаментом соціальної політики Рівненської міської ради за місцем проживання або місцем перебування отримувача, за умови її неотримання за місцем реєстрації отримувача. Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини.

Заява про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” до заяви отримувач додає :

- копію сторінок документа що засвідчує особу (паспорт) та місця реєстрації;

- у разі подання копії паспорта зразка 2016 року (ID-картки), додається копія довідки про реєстрацію місця проживання;

- копію довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер), крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті;

- копію посвідки на постійне (тимчасове) проживання або посвідчення біженця, або довідки про звернення за захистом в Україні (для іноземця та особи без громадянства), або посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту

- копію свідоцтва про народження дитини;

- копію рішення районної держадміністрації, виконавчого органу міської ради про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя або до дитячого будинку сімейного типу, або до прийомної сім’ї (для сім’ї патронатного вихователя, дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім’ї).

- копію рішення районної держадміністрації, виконавчого органу міської ради або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною)

- довідка з пологового будинку про неотримання “пакунка малюка” (у разі народження дитини у пологовому будинку, окрім випадків народження дитини за кордоном);

-спеціальний рахунок, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк” (далі - спеціальний рахунок).

У разі народження дитини поза межами закладу охорони здоров’я додатково подаються:

-копію свідоцтва про народження дитини;

-копію документа, що підтверджує факт народження дитини поза межами закладу охорони здоров’я (для підтвердження неотримання “пакунка малюка”).

У разі народження дитини за межами України додатково подаються:

-копію свідоцтва про народження дитини, виданого органами державної реєстрації актів цивільного стану України, а в разі його відсутності – копії виданого компетентним органом країни перебування та легалізованого в установленому порядку документа про народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, з перекладом на українську мову. Вірність перекладу або справжність підпису перекладача засвідчується нотаріально.

У разі подання документів за фактичним місцем проживання, надається інформація щодо підтвердження факту проживання в Рівненській міській територіальній громаді.

Іноземці або особи без громадянства, які мають право на тимчасове проживання на території України, мають право звернутися за грошовою компенсацією не пізніше ніж за три місяці до закінчення строку дії посвідки на тимчасове проживання.

-до Департаменту ЦТ та ЗНАП РМР особою, яка претендує на призначення допомоги, самостійно;

-в межах надання комплексної електронної публічної послуги „є Малятко” .

Призначення грошової компенсації або відмова у її призначенні

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua