
Семінар був присвячений темі «Робота служби діловодства як складова організації управлінського процесу в установі». Під час навчання учасники обговорили актуальні питання організації діловодства, ведення документації та удосконалення управлінських процесів в установах.
Такі заходи є важливою складовою підвищення професійної компетентності працівників та сприяють удосконаленню роботи з документами у сфері публічного управління.





