Головний редактор Cadastre.ua Ігор Райков на конференції «Просторове планування. Як будуть розвиватися громади?»

Головний редактор Cadastre.ua Ігор Райков на конференції «Просторове планування. Як будуть розвиватися громади?»

 

31 січня 2019 року в рамках спільного проекту BRDO та Мінрегіону «Відкрите просторове планування», за підтримки Посольства Нідерландів в Україні, відбулася конференція «Просторове планування. Як будуть розвиватися громади?».

Ігор Райков, власник INGER grad, головний редактор Cadastre.ua та засновник Школи професійного девелопменту Urbanland.pm про ключові засади просторового планування та перспективи розвитку школи професійних девелоперів.

“Ціль просторового планування для достовірної документації – це інституційний документ, інструмент в рамках якого можна аналізувати неконфліктне і ефективне використання конкретних територій. Задача такого інструменту – дати нам можливість ефективно взаємодіяти один з одним”, – зазначає Ігор.

Школа професійного девелопменту Urbanland.pm вчить девелопера відповідально підходити до керування девелоперськими проектами. На осінь ми запланували нову програму для органів місцевого управління і державної влади. Ми наберемо групу топ-менеджерів з департаменту земельних ресурсів, архітектури, міських, обласних, районних адміністрацій. Головна наша ціль – донести: “Як ефективно керувати територіями, щоб ті ж девелопери та інші зацікавлені сторони, могли робити якісний продукт по розвитку територій”.

Ігор, виділяє чотири основних тези, щодо просторового планування:

“Перед тим, як планувати, потрібно порахувати!”

  1. Інвентаризація земель. Коли все буде пораховано – дані будуть відкриті і махінації стануть неможливі.
  2. Використовувати містобудівну документацію та документи просторового планування, не як ідеї, а як правила використання та рекомендації по розвитку території.
  3. Ми маємо забрати інструмент затвердження і розвитку території від конкретних осіб (депутатів) та надати органам місцевого самоврядування. За прикладом Європи, рішення мають прийматися громадськими слуханнями та мікрореферендумами.
  4. Розвиток джентрифікації. Зарахунок підвищення цін на житло в центрі, підприємці та девелопери починають розвивати менш привабливі райони та території навколо міста.

 

ДжерелоБільше новин


Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43