Державний реєстратор відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Центру виступила на семінарі на тему : «Розширення повноважень у сфері управління комунальними ресурсами. (Земля. Майно.)»

Державний реєстратор відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Центру  виступила на семінарі на тему : «Розширення повноважень у сфері управління комунальними ресурсами. (Земля. Майно.)»

 

Сьогодні, на виконання проекту «Розробки курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID проведено захід практикуму із застосування законодавства в Рівненському РВ АМУ на тему: «Розширення повноважень у сфері управління комунальними ресурсами. (Земля. Майно.)»

В рамках семінару була приділена увага обговоренню змін у законодавстві, зокрема Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 № 340-IX.

Щодо новел законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень виступала державний реєстратор відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради – Galina Kharytonova.

 

#ми_частина_змін


Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43