АНОНС. 11 червня 2019 року відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства

АНОНС. 11 червня 2019 року відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства

 

11 червня 2019 року, вівторок, о 14:00 год. в каб. 410 (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства (голова постійної комісії Н. Поліщук).

 

 

Порядок денний засідання

постійної комісії з питань міського господарства

 

  1. Про зміни до бюджету міста Рівного на 2019 року. (Шульга В. О. – начальник Управління бюджету і фінансів)

  2. Про внесення змін та доповнень до рішення Рівненської міської ради від 10.07.1997 № 219 «Про розмежування повноважень виконавчих органів та міського голови». (Стасюк Р. П. – депутат Рівненської міської ради)

  3. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Рівного світлофорних об’єктів. (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)

  4. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Рівного об’єктів нерухомості. (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)

  5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування ОСББ «Кавказьке» земельної ділянки на вул. Кавказькій, 6 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин)

  6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування ОСББ «Гетьмана Мазепи» земельної ділянки на вул. Гетьмана Мазепи, 20 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин)

  7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Спільний дім Рівне» земельної ділянки на вул. Академіка Грушевського, 44 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин)

  8. Різне.

 

Джерело


Ключові слова Рівне
Приходьте до нас 33028, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Понеділок, Середа, Четвер: з 9.00 до 18.00
Вівторок: з 9.00 до 20.00
П’ятниця, Субота: з 9.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Напишіть нам cnap.rivne@ukr.net
Єдиний багатоканальний номер (0362) 43-00-43